ליבי סינגר מהמכללה האקדמית תל-חי זכתה במקום הראשון בתחרות "הגשר לסינית" הארצית

ליבי סינגר מהמכללה האקדמית תל-חי זכתה במקום הראשון בתחרות "הגשר לסינית" הארצית ותייצג את ישראל בתחרות העולמית שתתקיים בסין

ליבי סינגר, סטודנטית שנה ב' מהחוג ללימודי מזרח אסיה במכללה האקדמית תל-חי  תייצג את ישראל בתחרות העולמית ה- 16 "הגשר סינית" שתתקיים ביולי 2017 בסין,  זאת לאחר שזכתה במקום הראשון בתחרות הארצית.

הזכיה במקום הראשון הוענקה לסינגר לאחר שהתחרתה מול סטודנטים ללימודי מזרח אסיה, מ- 4 אוניברסיטאות בישראל ומהמכללה האקדמית תל-חי, שהינה המכללה היחידה בארץ בה נלמדים לימודי מזרח אסיה.

את הפרס על המקום הראשון העניקו לליבי סינגר הקונסול הסיני מר צאי וו-מינג (Mr. Cai Weiming) ונשיא המכללה האקדמית תל-חי פרופ' יוסי מקורי. בתחרות נכחו נציגים רשמיים של שגרירות סין בישראל, עיתונאים סיניים ומקומיים, כמו גם אורחים נכבדים.

התחרות העולמית תערך במתכונת התחרות הארצית ותכלול שלושה חלקים:  בחלק הראשון המתחרים יישאו נאום בשפה הסינית בנושא "חלומות מאירים את העתיד", בחלק השני יערך חידון על השפה, התרבות וההיסטוריה של סין ובחלק השלישי יציגו המתחרים הופעות אמנותיות.

לדברי נשיא המכללה פרופ' יוסי מקורי: "התחרות "הגשר לסינית" הינה חגיגה של השפה והתרבות המרתקות של סין ומיצג ההשגים המרשימים של תלמידי החוגים ללימודי אסיה בישראל. זו גאווה גדולה עבורנו, שהזוכה במקום הראשון היא סטודנטית מהמכללה האקדמית תל-חי, דבר המעיד על רמת הלימודים הגבוהה בחוג".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *