צמחי מרפא – הלכה למעשה

ידוע לכל כי אנחנו ביחד עם האנושות כולה פיתחנו תלות בתרופות הקונבנציונליות בחברות המייצרות אותן , ובממסד הרפואי. אולם לתרופות רבות יש תופעות לוואי בלתי רצויות, ולא תמיד הן אפקטיביות . אנו כפרטים איבדנו במהלך השנים את היכולת להיות אחראים לגופנו ולבריאותנו. בשנים האחרונות אנו עדים למעין "רנסנס" של שיטות רפואה עממיות וביניהן רפואת הצמחים. לרפואה זו יש את הפוטנציאל להעניקה לכל אחד את היכולת הבסיסית לשפר את בריאותו בכוחות עצמו, ואף למנוע מצבי מחלה. זוהי רפואה יעילה, הזמינה לכל אחד, ומאפשרת לנו לטפל בבני הבית, קטנים כגדולים על מנת למנוע מחלות ולטפל במצבים קיימים.

קהל יעד
הקורס מיועד למתעניינים ברפואת צמחים המעוניינים להכיר וללמוד את הטיפול באמצעות צמחים על מנת לשלב אותם בחיי היומיום כאמצעי טיפול זמין. בקורס נלמד להכיר צמחי מרפא הידועים מזה דורות במסורת הסינית וגם נכיר את העיקרון המארגן של משורת זו שהוא הבסיס להצלחתה. עיקרון זה מאפשר רקיחת צמחים באופן מותאם לכל אדם. בנוסף על כך נכיר צמחים השייכים למשורת של ארץ ישראל בדגש על צמחים גליליים ונלמד לשלב אותם עם הצמחים הסיניים על פי העיקרון המארגן. נכיר צמחים הזמינים לשימוש והבטוחים לשימוש יומיומי. נמנה את סגולותיהם ויכולות המרפא שלהם, ונלמד כיצד ניתן לרתום אותם לשיפור איכות חיינו.

מטרות הקורס
הקורס יעניק למשתתפים כלים פרקטיים לשילוב הטיפול בצמחים בחיי היומיום, לרבות הכנת תמציות צמחים ותכשירים קוסמטיים, וחיפוש מידע ברשת. יושם דגש על הכרת העקרונות של הרפואה הסינית ושילוב צמחי תבלין וצמחים מקומיים, הפעילות הרפואית וההתוויות, על מנת לאפשר בחירת הצמחים המתאימים לטיפול בכל אחד מהמצבים, ובמיוחד על שימוש בטוח והכרת התוויות הנגד. בתום הקורס יהיו בידי כל משתתף מגוון כלים זמינים ושימושיים לטיפול משפחתי יומיומי בצמחי מרפא.

בוגרי הקורס יכירו את אופן השימוש בצמחים שילמדו, ויצברו כלים מעשיים שיאפשרו להם לטפל במשפחה ובסביבתם הקרובה ברפואת צמחים בטוחה, זמינה ושימושית במגוון תסמינים נפוצים

מרכז אקדמי: רום ברוסטין – תואר שני בביוטכנולוגיה מטפל ברפואה סינית בכלל ובצמחי מרפא בפרט מזה 10 שנים.

banner

:לפרטים, הרשמה ומידע נוסף
הנני מאשר לחזור אליי עם מידע שיווקי נוסף.

תואר-ראשון_33 תואר-ראשון_18 תואר-ראשון_11 תואר-ראשון_36 תואר-ראשון_26 תואר-ראשון_09 תואר-ראשון_21 תואר-שני-תחתון_24 תואר-ראשון_06 תואר-ראשון_51 תואר-ראשון_24 תואר-ראשון_56 תואר-שני-תחתון_03 תואר-ראשון_54 תואר-ראשון_39 תואר-ראשון_49

:לפרטים, הרשמה ומידע נוסף
הנני מאשר לחזור אליי עם מידע שיווקי נוסף.