אימון אישי

קורס אימון אישי

אימון (coaching) הוא מקצוע חדשני ומתפתח אשר נולד בתחילת שנות ה-80 והפך כיום לאחת האלטרנטיבות היעילות והתכליתיות ביותר לשיפור הישגים והנעה לתוצאות. התפיסה האימונית מתמקדת בעקרונות של העצמה ולמידה ודרכם קביעת מטרות והגעה לתוצאות.

ייחודו של האימון כמתודולוגיה הוא בשילוב מספר כלים מעולמות תוכן שונים ובאפשרות יישומם בתהליך מובנה, שיטתי, ממוקד תוצאות ושלם ובמקביל באפשרות ליישם את כל אחד מכלי האימון בנפרד. עיקרו של תהליך האימון על פי איק"א מונח בדפוס החשיבה הייחודי שלו – חשיבה תוצאתית. הקורס מקנה מודל ו"ארגז כלים" יישומי ברמה האישית כתהליך מובנה, שיטתי וממוקד תוצאות, זאת, בשילוב חווית למידה התנסותית ומעשירה.

מטרות הקורס:
קורס אימון אישי הינו קורס מקצועי וחוויתי אשר מטרתו להכשיר את המשתתפים באופן המעמיק והרציני ביותר להיות מאמנים. משתתפי הקורס יזכו להיכרות עם מודל האימון, למידת מיומנויות האימון, צפייה בסימולציות ותרגול מעשי בקבוצות קטנות ויחוו אימון שלם ממאמנים מקצועיים מוסמכים. במהלך הקורס ירכשו המשתתפים כלי אימון ופיתוח מיומנויות אישיות וניהוליות להעצמה, ביסוס, הצלחה ועוד. תלמידי הקורס יעברו תהליכי אימון אישי משמעותיים במסגרת תכנית ההכשרה. בוגרי הקורס ידעו ויוכלו לבצע עם סיום הקורס תהליך אימון שלם, מקצועי ואפקטיבי ברמה המקצועית והיישומית הנדרשת ויוסמכו על ידי איק"א (איגוד המאמנים המקצועיים בישראל) כמאמן מומחה.

קהל היעד:
הקורס מיועד לאנשי מקצוע בתחומים השונים: מנהלים, בעלי עסקים, עוסקים בתחומי היצירה השונים, יועצים ומטפלים, המעוניינים לעסוק בתחום האימון, אם לצורך אישי או כמסלול עיסוק מרכזי או בנוסף לעיסוק הקיים.

תנאי קבלה:
בעלי תואר ראשון ולפחות שבע שנות ניסיון במסלול קריירה מוכח או בעלי תואר שני ומעלה ולפחות ארבע שנות ניסיון במסלול קריירה מוכח או בעלי ומנהלי עסקים פרטיים ולפחות חמש שנות ניסיון או בעלי מקצועות חופשיים – שכירים ועצמאים ולפחות ארבע שנות ניסיון בתחומם או בעלי עיסוק בתחומי היצירה והספורט שאינם בעלי רקע אקדמי, אשר הגיעו להישגים מוכחים בתחומם.
מעבר ראיון קבלה.

מרכז אקדמי:
דר' ארתורו בך

נושאי לימוד:
קורס ההכשרה וההסמכה משלב למידה מושגית, תיאורטית ואנליטית בשילוב תרגולים, הדגמות ויישום: למידה פרונטאלית ודיונים: רקע תיאורטי ופילוסופי, מושגים, עקרונות ומודלים, הדגמת תהליכי אימון אישי בפני קבוצת הלומדים, לימוד, התנסות ותרגול כלי העבודה של ה- coaching, ביצוע תהליכי אימון אישי – אחד על אחד, צפייה באימון אישי המבוצע על ידי מאמנים מקצועיים, ביצוע אימון עם מתאמנים חיצוניים וקבלת לווי בסופרוויז'ן.

banner

:לפרטים, הרשמה ומידע נוסף
הנני מאשר לחזור אליי עם מידע שיווקי נוסף.

תואר-ראשון_33 תואר-ראשון_18 תואר-ראשון_11 תואר-ראשון_36 תואר-ראשון_26 תואר-ראשון_09 תואר-ראשון_21 תואר-שני-תחתון_24 תואר-ראשון_06 תואר-ראשון_51 תואר-ראשון_24 תואר-ראשון_56 תואר-שני-תחתון_03 תואר-ראשון_54 תואר-ראשון_39 תואר-ראשון_49

:לפרטים, הרשמה ומידע נוסף
הנני מאשר לחזור אליי עם מידע שיווקי נוסף.