פסיכותרפיה

פסיכותרפיה בילדים ונוער
מטפלים רבים העובדים עם ילדים ובני נוער נפגשים במהלך יום עבודתם עם מצבים רגשיים והתפתחותיים מורכבים ביותר ונדרשים להתמודד עמם ועם מצבי טראומה ומשבר של ילדים, בני נוער ומשפחותיהם. התוכנית "נולדה" מתוך הכרה במיעוט המטפלים המומחים לעבודה עם ילדים ובני נוער ומתוך חשיבה כי העמקה בשלבי התפתחות ראשוניים וסוגיות הנוגעות בייחודיות של עבודה עם ילדים ובני נוער, לצד הענקת כלים טיפוליים ייחודיים יאפשרו למטפלים לתת מענה טיפולי מעמיק, מקצועי ואפקטיבי יותר לאתגרים הטיפוליים עימם הם נדרשים להתמודד.

מטרות התכנית
לאפשר למטפלים העובדים עם ילדים ונוער מקום לחשיבה רחבה ומעמיקה על עבודתם, ללמוד ולפתח יישומים קליניים להיבטים התיאורטיים, לרכוש מיומנויות טיפוליות ספציפיות לעבודה עם ילדים ונוער כמו גם כלים טיפוליים מתחום היצירה וההבעה.

קהל היעד
התוכנית מיועדת ל: פסיכולוגים (חינוכיים, קליניים, התפתחותיים, שיקומיים ורפואיים), מטפלים באומנויות, עובדים סוציאליים קליניים, פסיכיאטריים, קרימינולוגיים, העובדים עם ילדים ונוער ובעלי ניסיון טיפולי של 5 שנים לפחות.

מרכזת אקדמית
הגר דורנאי –M.A. ,פסיכותרפיסטית ומטפלת באמנות, מדריכה מוסמכת. בוגרת בי"ס לפסיכותרפיה באוניברסיטת חיפה, החוג לפסיכולוגיה, בוגרת תוכנית "מצבים מנטליים ראשונים " (לימודים גבוהים בפסיכותרפיה), בי"ס ללימודי המשך ברפואה, אוניברסיטת תל אביב. מומחית לטיפול דיאדי והדרכת הורים.

banner

:לפרטים, הרשמה ומידע נוסף
הנני מאשר לחזור אליי עם מידע שיווקי נוסף.

תואר-ראשון_33 תואר-ראשון_18 תואר-ראשון_11 תואר-ראשון_36 תואר-ראשון_26 תואר-ראשון_09 תואר-ראשון_21 תואר-שני-תחתון_24 תואר-ראשון_06 תואר-ראשון_51 תואר-ראשון_24 תואר-ראשון_56 תואר-שני-תחתון_03 תואר-ראשון_54 תואר-ראשון_39 תואר-ראשון_49

:לפרטים, הרשמה ומידע נוסף
הנני מאשר לחזור אליי עם מידע שיווקי נוסף.