רכיבה טיפולית – להכשרת מטפלים ברכיבה

רכיבה טיפולית – להכשרת מטפלים ברכיבה

המכללה האקדמית תל-חי מזמינה אותך להכיר מקרוב את תכנית ההכשרה למטפלים באמצעות סוסים. שיטת טיפול זו מוגדרת כטיפול לאוכלוסייה בעלת צרכים מיוחדים (בתחום הפיזי, התנהגותי, רגשי ונפשי) שמטרתו העיקרית היא לשפר, לשקם או לשמר את בריאות הגוף והנפש ולהפחית או לרפא תופעות לוואי של חולי וליקוי יכולת, כל זאת באווירה נעימה, לא מאיימת ולא שגרתית. במהלך הלימודים אנו נעבור תהליך אישי וקבוצתי אשר במהלכו נגלה ונשכלל את דמות המטפל שבנו, באמצעות סדנאות, עבודה אישית וקבוצתית, רכיבה ועבודה עם החיה המופלאה – הסוס וגם באמצעות שיעורים תיאורטיים בכיתה.
נרכוש כלים לעבודה חווייתית, משמעותית ומרפאה עם מטופלים בעלי קשת רחבה של קשיים ונגלה כיצד המשולש הטיפולי של מטופל-מטפל-סוס יכול לחולל קסמים בחיי המטופל וגם בחיינו שלנו.

נושאי לימוד עיקריים:
מבוא לפסיכולוגיה, אנטומיה-פיזיולוגיה, פסיכופתולוגיות, טכניקות רכיבה ועבודה עם סוס, יחסי מטפל מטופל, פתולוגיות, סוגיות בפסיכותרפיה עם ילדים, עבודה מעשית.

תנאי קבלה:
ראיון אישי
מבחן רכיבה ועבודת קרקע
מעבר מוצלח של המכינה (למי שצריך)
אישור רפואי המעיד על בריאות תקינה.
אישור קיום ביטוח תאונות אישיות
רכז אקדמי:
גברת אלונה חסין – B.A במדעי החברה, מורה לרכיבה מערבית, מטפלת באמצעות סוסים, בעלת ניסיון של 16 שנים בעבודה עם סוסים וילדים ובוגרים, מתמחה באוכלוסיות מיוחדות ובעלת ניסיון רב שנים בעבודה עם קשיים רגשיים, מנהלת "המרכז לתרפיה עם סוסים" בכפר גלעדי.

banner

:לפרטים, הרשמה ומידע נוסף
הנני מאשר לחזור אליי עם מידע שיווקי נוסף.

תואר-ראשון_33 תואר-ראשון_18 תואר-ראשון_11 תואר-ראשון_36 תואר-ראשון_26 תואר-ראשון_09 תואר-ראשון_21 תואר-שני-תחתון_24 תואר-ראשון_06 תואר-ראשון_51 תואר-ראשון_24 תואר-ראשון_56 תואר-שני-תחתון_03 תואר-ראשון_54 תואר-ראשון_39 תואר-ראשון_49

:לפרטים, הרשמה ומידע נוסף
הנני מאשר לחזור אליי עם מידע שיווקי נוסף.