סמינר פוטותרפיה למטפלים

משך הסמינר: 32 ש"א.
מיקום: במרכז הקהילתי ערבי-יהודי ביפו
מטרת הסמינר: מטרת הסמינר הינה לחשוף מטפלים על סוגיהם, וצלמים לשיטת הביטוי הרגשי "פוטותרפיה" הזמינה כיום לכל אחד האוחז בידיו טלפון נייד. במהלך הסמינר תתאפשר להם הזדמנות לבטא את עצמם ולתת מענה לתחושות העולות בהם המהלך לימודי הטיפול או העבודה בשטח לבוגרים. בנוסף לחלקם תהייה זו התנסות ראשונה וחד פעמית במעמד של הצגת תוצרי האמנות שלהם בתערוכה ובטח בבמה המכובדת של המוזיאון.

מבנה הסמינר:
8 מפגשי תאוריה והתנסות בפוטותרפיה,
יום ושעות: ימי ג' 18:30-21:30 (מפגש שבועי, למעט בשבועות של חגים ומועדים). מפגש אחרון ב 4/7.

מהלך המפגשים:
המשתתפים יעברו הנחייה חויתית בנושא מושגי יסוד בצילום, מהו צילום "איכותי" ואומנותי, דרך הדגמה דימויים ויזואליים של צלמים מכל העולם.
ניכנס לעובי הקורה בראייה הפוטותרפית של תצלומים ודימויים חזותיים, הסבר על מה זה פוטותרפיה, ועבודה עם חומרי יצירה שונים לחידוד הביטוי הרגשי והצילומי.
התנסות בצילום תמונות אינטואיטיביות, צילום סיטואציות משפחתיות ועבודה עם צילום יצירתי. עבודה עם תמונות ילדות, אלבומי משפחה וצילומי פורטרט עצמי על סוגיו השונים. נלמד מה ההבדל בין פורטרט ל"סלפי" נעבוד בקבוצות קטנות ובזוגות על צילום וצילום מבוים. במהלך הסמינר ניתן דגש על העבודה עם טלפונים ניידים לעומת עבודה עם מצלמות דיגיטליות ומצלמות פילם נלמד על העבודה עם קלפי תמונות וכיצד כל אחד יכול ליצור קלפים כאלו לבד.
עלות: 1490 ש"ח + 250 ש"ח דמי הרשמה.

*מועד המפגשים ומועד התערוכה נתונים לשינויים. מבנה התכנית עשוי להשתנות אף הוא לפי צרכי הקבוצה וקצבה.

banner

:לפרטים, הרשמה ומידע נוסף
הנני מאשר לחזור אליי עם מידע שיווקי נוסף.

תואר-ראשון_33 תואר-ראשון_18 תואר-ראשון_11 תואר-ראשון_36 תואר-ראשון_26 תואר-ראשון_09 תואר-ראשון_21 תואר-שני-תחתון_24 תואר-ראשון_06 תואר-ראשון_51 תואר-ראשון_24 תואר-ראשון_56 תואר-שני-תחתון_03 תואר-ראשון_54 תואר-ראשון_39 תואר-ראשון_49

:לפרטים, הרשמה ומידע נוסף
הנני מאשר לחזור אליי עם מידע שיווקי נוסף.