מנהל חשבונות סוג 1+2
קורס מנהל חשבונות סוג 1+2 – מתקדם
בפיקוח משרד התמ"ת
הנהלת חשבונות הינו אחד המקצועות הנדרשים ביותר במשק, עקב התפתחות הכלכלה והמסחר בישראל. קורס הנהלת חשבונות מאפשר לבעלי המיומנות והכישורים מגוון רחב של תחומי תעסוקה. קורס הנהלת חשבונות סוג 1+2 מאפשר להכשיר מנהלי חשבונות ברמת מתקדם במסלול לימודים רציף ובמתכונת מקוצרת (390 שעות אקדמיות).בוגר הקורס יוכל עם סיום הכשרתו לבצע, בין היתר את הפעולות הבאות:
רישומי יומן שוטפים (ממוחשבים) הנגזרים מפעילות בעסק מסחרי פשוט, ביצוע התאמות סוף שנה וסגירת חשבונות, ועריכת דוחות כספיים ברמה בסיסית. בנוסף מעבר להכשרה של מנהל חשבונות סוג 1 – יוכל מנהל חשבונות סוג 2 מתקדם לבצע בהכשרתו, בין היתר, גם את התפקידים הבאים: ניהול חשבונות של עסקים תעשייתיים/ יצרניים, לרבות עסקים המאוגדים כחברות או שותפויות, ניהול חשבונות של עסקים ועסקאות בעלי מבנה או אפיון מיוחד, כגון עסקות משותפות, מכירות במשגור וכד'.מסיימי הקורס ובחינות ההסמכה יקבלו תעודת גמר "מנהל חשבונות סוג 1+2- בסיסי- מתקדם (מתכונת חדשה)", תעודת מקצוע "מנהל חשבונות סוג 2 (הקיים)" ואישור למקצוע.מטרת הקורס:
הקניית כלים להכשרה בהנהלת חשבונות ברמה מתקדמת, לרבות הכרות עם כללי החשבונאות הבסיסיים ולעקרונות חשבונאים מקובלים, עבודה על מחשב ועם תוכנות ייעודיות וכן, הכנת המשתתפים לבחינות קבלת תעודת הסמכה מטעם משרד התמ"ת.

קהל יעד:
הקורס מיועד לחיילים משוחררים ויוצאי צבא הקבע, למעוניינים בהסבת מקצוע (כולל אקדמאים), למזכירות ובעלי ותק במקצוע המעוניינים בתעודה, למעוניינים במקצוע המאפשר הכנסה טובה ואפשרויות קידום.

תנאי קבלה:
המועמדים ללימודי הנהלת חשבונות יתקבלו במידה והם בעלי הנתונים הבאים:
1. תעודת 12 שנות לימוד או תעודה של 11 שנות לימוד ועמידה בבחינת כניסה במתמטיקה ברמה של 11 ש"ל. חשוב לציין כי מועמד בעל ציון בבחינת בגרות במתמטיקה ביחידת לימוד 1 לפחות, יהיה פטור מבחינת הכניסה.
2. בחינת קבלה בסיסית לבדיקת שליטה בחשבון והבנת הנקרא.

מרכז אקדמי:
רו"ח איתי פלס.

נושאי לימוד:
הקורס משלב למידה תאורטית לצד למידה מעשית בנושאי הלימוד הבאים:
חשבונאות פיננסית, תורת המסחר והמשק, רקע בתורת המסחר והמשק, חישובים מסחריים, כלים מתמטיים חיוניים לשם יישום נכון של כללים חשבונאיים, חשבונאות מעשית- ממוחשבת, יישום מעשי של נושאי הלימוד בחשבונאות פיננסית באמצעות תוכנת מחשב, בניית פרוייקט גמר.

banner

:לפרטים, הרשמה ומידע נוסף
הנני מאשר לחזור אליי עם מידע שיווקי נוסף.

תואר-ראשון_33 תואר-ראשון_18 תואר-ראשון_11 תואר-ראשון_36 תואר-ראשון_26 תואר-ראשון_09 תואר-ראשון_21 תואר-שני-תחתון_24 תואר-ראשון_06 תואר-ראשון_51 תואר-ראשון_24 תואר-ראשון_56 תואר-שני-תחתון_03 תואר-ראשון_54 תואר-ראשון_39 תואר-ראשון_49

:לפרטים, הרשמה ומידע נוסף
הנני מאשר לחזור אליי עם מידע שיווקי נוסף.